Numune Talebi

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Cem Mermer, traverten, mermer ve limestone ihracatçısı bir firma olup,  Türkiye’nin Denizli şehrinde yer alır. Mermer ve traverten sektöründe 20 yıllık tecrübemiz ile yurt içi ve yurt dışındaki depolar, müteahhitler, inşaatçılar, mimarlar, tasarımcılar, ev sahipleri için mermer ve traverten fayanslar, pattern setler, paverlar, mozaikler, plakaların üretimi, tedariki ve ihracatını yapmaktayız.

 

Cem Mermer deneyimli, dinamik, genç ve müşteri odaklı yapısıyla doğal taşlar konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Doğal taşların seleksiyonları olduğunu biliyoruz ve buna göre müşterilerimizin isteği doğrultusunda doğal taşları seçiyoruz. Aynı zamanda doğal taşın ambalajının da çok önemli olduğunu bildiğimiz için en iyi şekilde paketleme yapıyoruz. Optimal kalite, fiyat, hizmet ve paketleme konusunda iddialıyız.

 

Cem Mermer müşterileri için tüm sorulara anında cevap, teknik destek, güvenilir denetim, kalite kontrol, koordineli üretim süreci, hızlı teslimat süreci ve lojistik operasyonlar sunar. Binanız, deponuz, tasarım projeniz için doğru taşı ve malzemeleri seçmenize ve hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için buradayız. Ayrıca, siparişleriniz için dünya çapında herhangi bir limana veya lokasyona ve hatta kapınıza kadar nakliye hizmeti verebiliriz.